Loading...
Επιτυχόντες2016-10-20T09:19:39+00:00

Επιτυχόντες

ΟΝΟΜΑΣΧΟΛΗΙΔΡΥΜΑ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΣΠΑΙΤΕ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΒΑΛΟΔΗΜΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΠΑΝΤΕΙΟ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΚΛΕΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΚΟΛΟΣΗ ΕΛΕΝΗΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΔΑΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΔΟΥΤΣΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΝΕΛΟΥ ΛΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΝΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΜΠ
ΚΑΠΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΚΑΡΒΟΥΝΙΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΟΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΙΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΙΤΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΣΠΑΙΤΕ
ΚΟΜΝΗΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΣΠΑΙΤΕ
ΚΟΡΔΑ ΧΡΥΣΑΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΚΟΤΡΟΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΥΒΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)ΠΑΝΤΕΙΟ
ΛΙΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΛΥΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΤΖΟΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΕΝΟΥΔΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΕΡΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΜΟΥΝΤΕΒΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝΑΣΠΑΙΤΕ
ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ
ΝΤΙΒΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)ΑΠΘ
ΠΑΠΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΟΛΥΚΡΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΒΙΤΣΚΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΑΛΑΤΙ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΑΜΠΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΤΑΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΤΖΕΣ ΠΕΤΡΟΣΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝΑΕΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΑΜΠΡ ΙΩΣΗΦΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΣΕΛΛΑ ΣΤΕΛΛΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΕΤΟ ΒΑΛΜΠΟΝΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ
ΦΙΛΙΑ ΣΑΡΑΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΗ ΑΡΣΕΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΦΙΟΡΑΒΑΝΤΕΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΟΠΑ
ΦΙΟΡΑΒΑΝΤΕΣ ΚΩΣΤΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΚΠΑ